Triathlon Energy Duathlon Energy MTB Energy Energy Events

MTB energy

21.09.2022 591

Czwarta edycja LOTTO MTB Energy przechodzi do historii!

Przez 3 dni zawodnicy rywalizowali na dwóch dystnsach na malowniczych trasach położonych w okolicach Lęborka. W klasyfikacji generalnej zwyciężyli na dystansie GIGA Iwona Joskowska i Piotr Rychlik, natomiast na dystansie MEGA Anna Paterak i Adam Deyk. 

Wśród Panów liderzy prowadzili od początku do końca, uzyskując najlepsze czasy na prologu i dwóch etapach. Wśród Pań na dystansie GIGA w połowie drugiego dnia rywalizacji z wyścigu wycofała się triumfatorka prologu wśród Pań Izabela Brzezińska z Lęborka. Pod jej nieobecność triumfowała Iwona Joskowska z Luzina. 

Z kolei w rywalizacji par na dystansie MEGA najlepsza okazała się dwójka TAKO Dziki w składzie Karol Dalecki, Mateusz Woźniak. 

Wyniki: 

Prolog - TUTAJ

I etap - TUTAJ

II etap - TUTAJ

Klasyfikacja generalna - TUTAJ

Zobacz filmowe podsumowanie Prologu:


Sobotni etap został rozegrany na dobrze znanej zawodnikom trasy z pomorskiego maratonu MH Automatyka Pomerania MTB Maraton. Zobacz jak wyglądała rywalizacja na trasie: 

Rywalizację zamknął niedzielny etap, poprowadzony z Lęborka w kierunku powiatu wejherowskiego, zawodnicy przejechali przez tereny Nadleśnictwa Strzebielono. Zobacz materiał wideo z niedzielnej rywalizackji. 

 

 

Następny artykuł

Partner tytularny

Patronat honorowy

Patron medialny imprezy

Partner imprezy

Organizator