Triathlon Energy Duathlon Energy MTB Energy Energy Events

MTB energy

05.06.2021 1299

II etap: Lider o włos gorszy

Na GIGA Piotr Polus dzisiaj o dwie sekundy przegrywa z Michałem Przybytkiem z ASE TREK Gdynia, trzeci dzisiaj na mecie medluje się Łukasz Derheld. Wśród Pań bezkonkurencyjna jest Adrianna Osińska, która umocniła się na pozycji liderki. Na MEGA nie ma sobie równych Damian Ciba, wśród Pań drugi etap wygrywa Iwona Joskowska przed Moniką Kulling i Beatą Przyłuską. 

Na II etapie do przejechania było 37 km i 650 m w pionie na dystansie MEGA i dwa razy więcej na GIGA. Na GIGA już na pierwszym punkcie kontroli czasu wyforowała się pierwsza piątka byli w niej Polus, Rejch, Przekop, Derheld i Przybytek. Panowie jechali razem całą pierwszą pętlę, na początku drugiej pętli od grupy odpadł Mateusz Rejch. 

Na dystansie MEGA do pierwszego punktu pomiaro dojechała prowadząca trójka Adam Deyk, Damian Ciba i Grzegorz Stupieńko. W drugiej części pętli zaatakował Damian Ciba, który do mety dojechał ponad minutę przed resztą stawki, drugi był Grzegorz Stupeińko, a trzeci Adam Deyk. 

W niedzielę przed zawodnikami finał czterodniowej rywalizacji na Wieżycy. Do przejechania są trzy pętle na MEGA i pięć pętli na GIGA. Odpowiednio 31,5 km oraz 750 m w pionie oraz 52,5 km i 1250 m w pionie. Walka zapowiada się bardzo ciekawie, przekonamy się kto zachował więcej sił i równym tępem pokona wszystkie okrążania. 

Wyniki II etapu LOTTO MTB Energy:

II etap - GIGA

II etap - MEGA

II etap - PARY MEGA

MEGA Maraton

GIGA Maraton

klasyfikacja generalna MEGA po 3 dniach

klasyfikacja generalna GIGA po 3 dniach

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner tytularny

Patronat honorowy

Patron medialny imprezy

Partner imprezy

Organizator