Triathlon Energy Duathlon Energy MTB Energy Energy Events

Tutaj znajdziecie komplet informacji na temat MTB Energy. Zapraszamy do lektury, a jeżeli nie znalazłeś tutaj informacji jakich szukałeś napisz do nas.

23.06.2019 1086

LOTTO MTB Energy 2019 to już historia! Emocjonujący finał

##CZASnaCIEBIE, ##MTBenergy

Lepszego scenariusza finału LOTTO MTB Energy nie wymyśliliby nawet najlepsi reżyserzy. Niedziela w Centrum Aktywnego Wypoczynku Koszałkowo przejdzie do historii. Poziom emocji był gigantyczny, tak jak fanastyczna forma wszystkich zawodników. 

22.06.2019 349

Kolejne rozstrzygnięcia podczas LOTTO MTB Energy! W niedzielę wielkie emocje

LOTTO MTB Energy zbliża się wielkimi krokami do decydujących rozstrzygnięć! Czterech liderów wciąż ma swoje koszulki, ale czy je utrzymają? Decydujące rozdanie już w niedzielę! W sobotę po raz pierwszy w historii wystartował Maraton LOTTO MTB Energy. 

21.06.2019 347

Etap I LOTTO MTB Energy zaliczony!

Kolejny dzień prawdziwych kolarskich emocji w Wieżycy za nami! W piątek uczestnicy LOTTO MTB Energy przystąpili do I etapu. Było kilka niespodzianek, kilka zaskoczeń, ale najważniejsze, że zawodnikom wreszcie nie przeszkadzała pogoda. 

20.06.2019 535

I dzień LOTTO MTB Energy za nami!

Takich zwrotów akcji nikt się nie spodziewał. Początek LOTTO MTB Energy w Wieżycy był piękny. Wysoka temperatura, słońce i nic nie zapowiadało, że tuż przed wyjazdem pierwszego zawodnika pogoda zmieni się tak diametralnie. 

17.06.2019 807

LOTTO MTB Energy - ważne informacje przed startem

##CZASnaCIEBIE, ##MTBenergy, #imprezy

Przedstawiamy ważne informacje przed startem LOTTO MTB Energy. Prosimy o uważne zapoznanie się z nimi.

Partner tytularny

Partner imprezy

Patron medialny imprezy

Partner medialny

Organizator