Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Prolog

MTB energy

20.06.2019

Informacje

Przybliżona trasa pojawi się do 31 listopada 2018 roku. Prosimy śledzić nasz profil na FB (https://facebook.com/MTBEnergy/), gdy tylko pojawią się trasy etapów informacja zostanie umieszczona na FB.

Założenia dla Prologu.

Start / Meta: Centrum Akltywnego Wypoczynku Koszałkowo, Wieżyca

Długość: około 20 - 22 km

Przewyższenie: około 500 m

Opis: Etap niby krótki, bo raptem 20 - 22 km, ale czeka Was pokonanie sumarycznego wzniosu ponad 500 metrów. Startujemy w 60-sekundowych odstępach czasu i juz po przejechaniu kilkudziesięciu metrów od rampy startowej czeka nas pierwszy podjazd wzdłuż stoków Koszałkowa i Kotlinki. W lesie otulającym szczyt Wieżycy czeka pierwszy techniczny zjazd, następnie chwila odpoczynku na Drodze Kaszubskiej i konkretny podjazd o długości 2,5 km czarnym szlakiem na szczyt Wieżycy od strony miejscowości Rybaki z kilkudziesięciometrowym, ale technicznym zjazdem kończącym się w potoku. Po zjeździe z Wieżycy czeka nas odcinek w lasach otulających ten szczyt, oraz całkiem szybki transfer w okolice Krzesznej, gdzie zlokaliowane są dwa ostatnie podjazdy. Stamtąd  już tylko zjazd fragmentem toru motocrossowego i wjazd na metę w Koszałkowie.

Planowany profil trasy prologu:

Szczegółowa trasa prologu wraz z plikami GPX i TPX zostanie opublikowana po uzyskaniu zgody zarządców terenu na poprowadzenie wyścigu po ich terenach.

Partner imprezy

Patron medialny imprezy

Partner medialny

Organizator