Triathlon Energy Duathlon Energy MTB Energy Energy Events

MTB energy

03.04.2021 564

Sezon 2021: Ramowy plan już jest, szczegóły niebawem!

Pierwszymi zawodami pod znakiem LOTTO MTB Energy w roku 2021 będzie nasza klasyczna 4 dniówka, czyli #PoGórachNaPomorzu którą planujemy w dniach 3 - 6 czerwca 2021. Jedną z nowości jakie planujemy w roku 2021 podczas czterodniówki to możliwość rywalizacji dla zawodników indywidualnych w pojedyńczych etapach. Dodatkowo tegoroczną edycję naszej etapówki w zdecydowanej większości chcemy rozegrać na terenach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Gdańska do Gdyni. Wzgórze morenowe wokół Trójmiasta dają doskonałą możliwość wytyczenia wymagających tras, tak, że przez 4 dni będzie co jechać i gdzie jechać. Jeszcze nie zostało dokładnie ustalone, w których dniach gdzie będzie się znajdował start i meta zawodów - Pracujemy nad tym aktualnie, ustalając również możliwe przegbiegi trasy zawodów w poszczególne dni - mówi Adam Greczyło, dyrektor imprezy. 

Kolejną nowością podczas LOTTO MTB Energy 2021 będzie rywalizacja o tytuł mistrza Polski Leśników - do tej rywlaizacji dojedzie najprawdopodobniej podczas sobotniego etapu naszej imprezy. 

Drugą imprezą pod znakiem LOTTO MTB Energy będzie Maraton Olsztyn - Stawiguda, który odbędzie się 10 października 2021 roku. Trasa i organizacja zawodów zostały bardzo ciepło przyjete przez zawodników pierwszej edycji zawodów, stąd decyzja o kontunuacji współpracy w roku 2021. Dodatkowo autorzy trasy pracują nad kilkoma niespodziankami, które jeszcze uatrakcyjnią zawody. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner tytularny

Patronat honorowy

Patron medialny imprezy

Partner imprezy

Organizator