Triathlon Energy Duathlon Energy MTB Energy Energy Events

MTB energy

26.05.2022 1094

Wrzesień pod znakiem LOTTO MTB Energy

##CZASnaCIEBIE, ##MTBenergy, #imprezy

Wrzesień 2022 będzie stał pod znakiem LOTTO MTB Energy! Najpierw w dniach 16 - 18 września zapraszamy na nasz wyścig etapowy w delikatnie zmienionej formule, a tydzień później na stały już punkt programu czyli LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn. 

Etapówka na początek - nowa formuła i nowy Partner

Etapówka w nowej formule - prolog plus dwa etapy w formie maratonu MTB startuje w dniach 16 - 18 września. Wszystko w jednym miejscu, aby ułatwić zawodnikom logistykę. Start i meta każdego etapu zlokalizowane będą na parkingu przy stadionie miejskim w Lęborku. Tam również zlokalizowana będzie strefa finiszera oraz w sobotę od razu po zakończeniu etapu i dekoracji zaprosimy zawodników wraz z rodzinami na ognisko oraz małe co nieco. 

Prolog wystartuje w piątkowe popołudnie o godzinie 17. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę o długości około 14 km. Sobotni i niedzielny etap wystartują o godzinie 10:00 (GIGA) lub 10:30 (MEGA), tak, aby zawodnicy na spokojnie rano dojechali na start. Zarówno w sobotę jak i niedzielę trasa będzie liczyła około 33 km (MEGA), zawodnicy na dystansie GIGA będą mieli do pokonania dwa razy więcej kilometrów. 

W tym roku podczas naszej etapówki za wytyczenie, oznaczenie oraz zabezpieczenie tras będzie odpowiadać ekipa MH Automatyka Pomerania MTB Maraton. 

Więcej informacji o etapówce LOTTO MTB Energy - TUTAJ

Zgłoszenia na etapówkę wystartują w poniedziałek, 30 maja o godzinie 12:00 - TUTAJ

Klasyk sezonu czyli LOTTO MTB Energy Maraton w Olsztynie już po raz trzeci

Tydzień po etapówce zapraszamy do Olsztyna, już po raz trzeci odbędzie się już LOTTO MTB Energy Maraton. Impreza, której trasa wiedzie przez bardzo urokliwą dolinę rzeki Łyna jest bardzo lubiana przez zawodników. Czeka na Was start i meta pod sklepem Decathon Olsztyn oraz bogata strefa finiszera. Warto pojawić się na starcie w Olsztynie. Więcej informacji o LOTTO MTB Energy Maraton Olsztyn - TUTAJ

Zgłoszenia na zawody w Olsztynie są już otwarte - TUTAJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner tytularny

Patronat honorowy

Patron medialny imprezy

Partner imprezy

Organizator